O Nas
Redpill to firma konsultingowo szkoleniowa, która pomaga liderom i organizacjom w zmianie

Koncentrujemy się szczególnie na zmianie kultury organizacyjnej i zachowań liderskich, umożliwiających realizację strategii i osiąganie lepszych wyników.

Blisko
z Tobą
współpracujemy

Maja Tykałowicz

jest bardzo doświadczonym liderem HR. Maja pełniła role Dyrektora Personalnego w Media Markt, Nivea Polska, Kronospan i Harper Hygienics. Maja była również Dyrektorem ds. Rozwoju Organizacji i Rozwoju Talentów w Kompanii Piwowarskiej (SABMiller – Polska).

maja
kasia

Kasia Skonieczna Nowak

jest menedżerem z blisko 15 letnim doświadczeniem zawodowym w różnych obszarach HR: business
partnering, performance & talent management, employer branding, rekrutacja, zarządzanie rozwojem. Posiada doświadczenie po stronie biznesu w zakresie zarządzania sprzedażą oraz prowadzenia projektów rozwojowych i optymalizacyjnych.

Kevin
Brownsey

posiada 34 letnie doświadczenie zawodowe w Wielkiej Brytanii i na międzynarodowych rynkach, włączając Polskę, Australię, Czechy, Szwecję, USA i Kanadę. Piastował role w zarządach jako Dyrektor Komercyjny, Dyrektor Sprzedaży, Dyrektor Marketingu i Dyrektor HR w firmach takich jak Coors Brewers, Kompania Piwowarska (SABMiller – Polska) i Kellogg.

kevin

Skuteczne wdrożenie strategii

WIERZYMY

że w miarę jak organizacje rozwijają się międzynarodowo, największym wyzwaniem, przed którym stają, jest skuteczna realizacja strategii, w warunkach coraz większej złożoności kulturowej środowiska, w którym działa ich biznes. Zdolność organizacji do zbudowania kultury organizacyjnej w pełni wspierającej strategię firmy, w dużej mierze zależy od umiejętności pozyskiwania i rozwoju liderów wyznających podobne wartości, dopasowanych kulturowo i oddanych realizacji celów długoterminowych.

Strategia
Przekonania kulturowe
Praktyki organizacyjne
Kompetencje i zdolności
Zachowania przywódcze
Realizacja
Wspólnie z redpill zbuduj kulturę dopasowaną do strategii Twojej firmy
HR toolkit

Z czymkolwiek się mierzysz,
HR toolkit może Ci pomóc

Niektóre organizacje korzystające z HR Toolkit przy wprowadzaniu zmian