Nasi Partnerzy
Blisko współpracujemy z naszymi Partnerami
Naj drone2
Nasi partnerzy w Warszawie
Naj International

NAJ International to najstarsza polska agencja doradztwa personalnego. Firma świadczy usługi rekrutacyjne w tym executive search i doradcze typu outplacement, assessment center, market mapping, oceny indywidualne w Polsce oraz na rynkach w Europie, Azji, Australii, obu Amerykach. Agencja specjalizuje się w procesach rekrutacyjnych na najwyższe i kierownicze stanowiska (kadra zarządzająca, dyrektorzy, kierownicy) oraz stanowiska eksperckie.

Rozumiemy naszą rolę jako łączenie organizacji klientów z najbardziej dynamicznymi kandydatami/liderami – w oparciu o wspólny dla obu stron zestaw wartości, a także wspólną wizję przyszłości.
Jesteśmy pasjonatami organizacji naszych klientów. Rozumiejąc wartości i kulturę każdego klienta, identyfikujemy kandydatów zarówno z tradycyjnych jak i niekonwencjonalnych źródeł.

 

redpill consulting rekomenduje
Naj International

Nasi kandydaci mogą wnieść do firm klienta świeże myślenie i mieć realny wpływ na działalność firmy w przyszłości.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie reprezentować naszych klientów w sposób szczery i dokładny, dając kandydatom realistyczną ocenę wyróżników, możliwości i wyzwań w procesach rekrutacyjnych i dzięki temu przyciągamy najsilniejsze indywidualności i talenty.

Nasi klienci to zarówno międzynarodowe korporacje, jak i średnie przedsiębiorstwa, firmy rodzinne i start-upy.
Działamy etycznie i sumiennie, a kandydaci uważają nas za kompetentnych, zaangażowanych i pomocnych.

Ścisła komunikacja z kandydatami pomaga nam również w doborze odpowiednich osób od początku każdego procesu rekrutacji. Płynnie zarządzamy i pomagamy w przejściu kandydata do organizacji klienta.

 

blog1a

Niektóre organizacje korzystające z HR Toolkit przy wprowadzaniu zmian